Idee

Esimese asjana tuleb selgeks teha, milleks on Teile vajalik veebileht. Kas soovite oma ettevõtet internetis lihtsalt nähtavaks teha või soovite saada rohkem päringuid ja müüke? Mis kasu külastajad Teie kodulehest saavad? Koduleht peab omama mingisugust väärtust. Olete selle peale mõelnud? Kui ei, siis seda peaks kindlasti tegema.

Disain

Kindlasti on väga tähtsal kohal kaasaegne disain ja hea välimus. See garanteerib veebilehe meeldejäävuse. Kõige enam külastatakse veebi nutiseadmetega ja selle tõttu on väga tähtis, et koduleht töötaks igal seadmel laitmatult. Meie spetsialistid optimeerivad Teie kodulehte töötamamaks nii lauaarvutis, sülearvutis, telefonis, tahvelarvutis, konsoolis kui ka teistes nutiseadmetes.

SEO

Veebis leitavuse parandamiseks tuleb veebileht optimeerida otsingumootoritele. See algab analüüside tegemisest ja olukorra kaardistamisest. Väga tähtsal kohal on veebilehele vastava sisu loomine, millega kliendid mõnikord hätta jäävad. Selle ära hoidmiseks jagame personaalseid näpunäiteid ja juhiseid. Kindlasti tuleb arvestada, et SEO turundus on aeganõudev ja tulemuste märkamiseks tuleb aega varuda.

Testimine

Mitte töötav ja aeglane leht jätab väga halva mulje ja enamasti seda uuesti ei külastata. Selle ära hoidmiseks testime Teie lehte reaalsete kasutajatega, kes määravad ühtlasi ära ka veebilehe kasutatavuse. Leiame üles kõik laadimisaegade kitsaskohad ja likvideerime need. Pakume ka tuge veebimajutuse ja serveri teemadel.

Haldamine

Meie valmistatud lehtede haldamine on väga lihtne tänu sisuhaldussüsteemidele. Enamasti kasutame WordPressi, mis on üks levinumaid ja populaarsemaid sisuhaldussüsteeme maailmas. Kui Teil aga peaks puuduma aeg või soov hallata oma veebilehte, siis me saame Teid selles aidata. Muudame, uuendame ja postitame vastavalt Teie soovidele.